Bostancı Beko Servisi 0216 457 0 444

Bostancı semt geneline Beko servis hizmetleri sunan firmamızda beyaz eşya, kombi ve klima tamiri yapılmakta. Tüm bu cihazların onarımı için 0216 457 0 444 numaralı telefondan istediğiniz zaman Bostancı şubemize ulaşabilirsiniz.

Bostancı Beko Klima Servis, Bakım ve Montaj
Tüm Beko marka klima modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. Cihazınızın problemi ne olursa olsun Bostancı şubemizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Soğutmayan, ses meydana getiren, su akıtan Beko klimalarınızın tüm sorunlarını yerinde gideriyoruz.

Senelik bakım oldukça önemlidir. Senelik bakımlarınızı tertipli olarak uzman kişilere yaptırmalısınız. Bakım demek toz almak demek değildir. Cihazın parçaları da denetim edilerek size ileride mesele çıkartacak parçaların önüne geçmektir. Cihazın daha performanslı ve daha sıhhatli çalışmasını sağlar.

Beko klimaların montajlarını ve de-montajlarını yapıyoruz. İkinci el split klimalarınızn montajı için Bostancı şubemizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm klimaların montaj işlerini yapıyoruz. Klima yer değişiklik işlemleri için buluşma almanız yararınıza olacaktır.

Bostancı Beko Beyaz Eşya Servisi
Beko marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Cihazınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Tüm arızalar için 1 yıl garantili ve yerinde çözüm üretiyoruz. Beyaz eşyalarınızın teknik sorunlarını aynı gün içinde gidermek ve en kısa sürede yeniden kullanmaya adım atmak için Bostancı Beko Servis şubemize telefon numaralarından yada Whatsapp hattı üstünden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonAra
× BİZE YAZIN