Erenköy Beko Servisi 0216 457 0 444

Beko kullanıcılarına teknik servis hizmeti veren firmamız Erenköy şubesi ile semt geneline teknik destek sunuyor. Beko beyaz eşya, kombi ve klimalara destek sunan firmamızda tüm onarımlar 1 yıl garanilidir. Güvence süresi geçmiş cihazlarınızın tamiri için Erenköy civarı ve Kadıköy geneline onarım hizmeti sunan firmamızdan istediğiniz bir vakit için servis hizmeti talep edebilirsiniz. Pazar günleri ve hususi günleri için nöbetçi servis bulunduruyoruz. Hafta sonu için servis hizmeti almak isteyen Beko kullanıcıları bizlere ulaşarak servis hizmeti alabilirler. Beko cihazınızın problemi ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Erenköy Beko Buzdolabı Servisi, tüm Beko buzdolabı modelleri için hizmet sunuyor. Problemi ne olursa olsun Erenköy şubemizi arayarak destek alabilirsiniz. Yazları arıza verme oranları artan Beko buzdolabı modellerini aynı gün ve yerinde onarım ediyoruz. Eğer Beko buzdolabınızın dipfriz kısmı buz tutuyor, alt bölmesi soğutmuyor ise bizi aradıktan sonrasında servis gelene kadar fişini çekmeniz yararınıza olacaktır. Buzlar eridikten sonrasında arızayı daha net görüp müdahale ederiz.

Erenköy Beko Çamaşır, Bulaşık ve Kurutma Makinesi Servisi, tüm bu cihazların onarımını yerinde yapıyoruz. Kurutma makinelerini bakım için atölyeye almamız gerekebilir. Bu durumda size bilgisi verilir ve en fazla 2 gün atölyede kalır. Cihazınız tüm bakımları yapıldıktan sonrasında size çalışır vaziyette teslim edilir.

Erenköy Beko Kombi Servisi, eski yeni tüm Beko kombiler için bakım, onarım hizmeti sunuyor. Beko kombinizin arızası ne olursa olsun Erenköy şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Isıtmayan, ses meydana getiren, su akıtan tüm Beko kombileri yerinde onarım ediyoruz.

Erenköy Beko Klima Servisi, klima servis, senelik bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyor. İkinci el klimalarınızın ekonomik fiyatlara montajı için bizi şimdi arayın. Yılda minimum bir kere yapılması ihtiyaç duyulan Beko klima bakımları için şubemizi arayabilirsiniz. Montaj işlemleri için evvel buluşma almanız gerekmektedir. Acil durumlar için telefonla informasyon alabilirsiniz.

Erenköy Beko Servisi
Erenköy Beko Beyaz Eşya Servisi
Erenköy Beko Kombi Servisi
Erenköy Beko Klima servisi

Call Now ButtonAra
× BİZE YAZIN