Kadıköy Franke servisi 0216 457 0 444

 

Güvence kapsamında bulunan beyaz eşyalarınız orijinal yedek parça değişimleri yapılarak yaşam uzatma işlemleri itina ile yapılır. 7/24 hususi teknik servis hizmeti sunarken alan kişi memnuniyetini ön planda tutarak maddi kazançları ikinci planda tutmaktayız. Bu açıdan kullanılan her parçanın satmaca üstündeki dökümü yapılmamakta alan kişi memnuniyeti çerçevesinde servis ile alan kişi içinde saydam bir antak kalma sağlanmaktadır.

 

Kalite politikası çerçevesinde en süratli hizmet sunumu anlayışı ile çalışan Kadıköy Franke servisi her türlü beyaz eşyanın klima. Öteki elektronik eşyaların onarım ve bakımlarında ustalaşmış emekler ortaya koymaktadır. Güvence kapsamı dışına çıkmış olan beyaz eşyaların arızalanması durumunda teknik destek sonucunda servis garantisi vererek yaptığımız işi kaliteli bir halde ortaya koymaktayız.

 

Servis kalitemizi en iyi şekilde ortaya koyan ustalaşmış teknik elemanlarımız emek verme alanı içinde hijyen kurallarına en iyi şekilde uyarak ev ve işyerlerinde ek olarak temizlikçi gelmesine gerek bırakmamaktadır. Meydana getirilen tüm işlemler servis kapsamında değiştirilen yedek parçalar müşterilerinin gözü önünde yapılarak akıllarda sual işareti kalmamasına itina gösterilmektedir. Bilhassa değişmiş arızalı yedek parçalar müşterilere teslim edilerek gerektiğinde geri dönüşüm sağlamalarında destek olunmaktadır.

Call Now ButtonAra
× BİZE YAZIN