Şile Vestel Servisi 0216 457 0 444

Şile Vestel servisi olarak 0216 457 0 444 numaradan  sizlere kısa zamanda prefesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimiz yetkili teknisyenlerimiz tarafımızdan

20 yıla aşkın servisimizle 7/24 hizmetinizde 1 yıl yedek parça garantisi verilmektetir.

 

Kaliteli hizmet anlayışı ve ustalaşmış Şile Vestel buzdolabı servisi kimliği ile uzun senelerdir hizmet bölgesinde saygınlık kazanmış olan firmamız, müşterilerine duyduğu sevgi ve saygı neticesinde elde etmiş olduğu saygınlıktır. Vestel markasının her geçen gün pek oldukça evin olmazsa olmaz parçalarından biri halini alması, firmamızın da giderek rağbet ve ilgi görmeye başlamasına niçin olmuştur. Bir tek alan kişi memnuniyeti ilkesi ile hizmet yelpazemiz oldukça geniş içeriğe haizdir ve her türlü buzdolabı arızalarında ekibimiz ustalıkla tüm informasyon ve becerilerini hizmetinize sunmaktadır.

 

Şile Vestel Servisi 0216 457 0 444

 

Buzdolabı bakım ve onarımı mevzusunda şile bölgesine kaliteden şaşmadan hizmet veren firmamızı düşünmeden tercih edebilirsiniz. Satın alan memnuniyetinizi sağlayacak pek oldukça unsuru tek bir hizmette toplayan teknik kadromuz, teknoloji uyumlu ekipmanları ile verimli bir buzdolabı servis hizmeti almanız için elinden geleni yapmaktadır. Kendine güvenen aynı zamanda güler yüzlü bir iş ahlakına haiz olan teknik ekibimiz, yerinde vereceği buzdolabı bakım ve onarım hizmetlerinde güvenliğiniz için dürüstlükten taviz vermeden iş yapmaktadır.

 

7/24 Vestel Servis Hizmeti

 

Buzdolabı arızalarının beklemeye gelmeyeceğini en iyi şekilde bilen firmalardan biri olarak, kıymeti müşterilerimize en süratli ve güvenilir hizmeti vermek en mühim amaçlarımız arasındadır. Bu amaç doğrultusunda devamlı bakımları zamanında yapılmış olan araçlarımız ve sizleri memnuniyetiniz sınırları içinde telefonun ucunda bekleyen davet merkezi çalışanlarımız, özveri ve sabırla Vestel buzdolabı arızalarınız için en doğru kaydı oluşturabilmeniz için hizmet vermektedir.

Call Now ButtonAra
× BİZE YAZIN