Sultanbeyli Beko Servisi 0216 457 0 444

Türkiye’nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Beko Markasına senelerdir hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın şeklinde beyaz eşyalarda zaman içinde arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun seneler sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Beko markalı ürünlerinizin onarımları için Sultanbeyli Beko Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Beko servis hizmeti almak için Beko Sultanbeyli Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller yardımıyla 1 yıl evraklı faturalı güvence veren Sultanbeyli Beko Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık şeklinde ulusal eğitim’in verdiği belgelere haiz teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sultanbeyli ve mahallerinde beko servis ihtiyacı olması durumunda davet merkezimizi aramanız kafi olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım meydana getirecek yada atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

BEKO SULTANBEYLİ SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Sultanbeyli Beko Bulaşık Makinesi Servisi
Sultanbeyli Beko Fırın Servisi
Sultanbeyli Beko Çamaşır Makinesi Servisi
Sultanbeyli Beko Buzdolabı Servisi
Sultanbeyli Beko Ankastre Ocak Servisi
Sultanbeyli Beko Tv Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Sultanbeyli Beko Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Call Now ButtonAra
× BİZE YAZIN